.
<<  About Us >>
         
   

PROSES DEĞİRMEN; Değirmen Makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Vizyonumuz;
Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Yurtiçi Pazarlama
Özel ürünlerde satış ve pazarlama ekibimiz, üretimimizin müşterilerimizin belirledikleri talepler doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ürünlerimizdeki " Konsar"  etiketi hem müşterilerimizin hem de firmamızın güvencesidir. Başarılarımızda, daimi pazar araştırması ve geliştirilmesinin yanı sıra zamanında teslimat da önemli yer tutmaktadır.

İhracat; Konsar ; üretiminin % 80’ini ihraç ederek global arenada Türkiye'nin teknolojik avantajlarını temsil etmekten gurur duymaktadır. Türki Cumhuriyetler, Rusya Federasyonu, Avrupa birliği ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'ya yaptığı ihracatla değirmen makinaları sektöründe yerini almıştır